Co słychać na siłowni

Visamed – na to warto zwrócić uwagę

visamed

Rehabilitacja to jeden z kluczowych elementów w danej chorobie oraz po przebytych urazach oraz kontuzjach. Aby owa rehabilitacja była skuteczna, potrzeba jest różnego rodzaju profesjonalnego sprzętu. Taki sprzęt może być zakupiony lub też wypożyczony. Mowa jest oczywiście o sytuacji, w której mamy do czynienia z prowadzeniem rehabilitacji we własnym domu. Jednym z ciekawszych, wartych zauważenia miejsc jest na pewno sklep medyczny Visamed. To podmiot mający swoją siedzibę w Warszawie, ale działający nie tylko na terenie tego miasta. Visamed to sklep medyczny o ugruntowanej pozycji rynkowej. Bardzo szeroki asortyment najlepszych marek na świecie, bardzo atrakcyjne ceny. Poza tym również profesjonalny zespół sprzedawców, wśród których mamy do czynienia z profesjonalnym fizjoterapeutami.

Sprzęt na wysokim poziomie

Sprzęt rehabilitacyjny powinien w głównej mierze być funkcjonalny, powinien być niezawodny. W Visamed mamy do czynienia z bardzo szerokim asortymentem. Każdy z elementów można zakupić, ale jednocześnie też można starać się o dofinansowanie do zakupu. Visamed bowiem posiada podpisaną umowę z NFZ, a tym samym niektóre elementy można pozyskać nawet za darmo. W celu uzyskania owego dofinansowania bardzo ważnym krokiem jest udanie się do stosownego lekarza specjalisty, który wyda odpowiednie zlecenie. Owo zlecenie musi być potwierdzone w oddziale NFZ.

W ofercie sklepu Visamed możemy zetknąć się z takimi elementami jak chociażby:

– stabilizatory,

– ortezy,

– inhalatory,

– wózki inwalidzkie,

– łóżka rehabilitacyjne,

– materace przeciwodleżynowe,

Zakres przedmiotowy oferty jest bardzo szeroki, a tym samym warto w razie takiej potrzeby skierować swoje kroki do tego miejsca.

Możliwość wypożyczenia sprzętu

Sprzęt rehabilitacyjny w sklepie Visamed można nie tylko zakupić, ale także można dokonać jego wypożyczenia na określony czas. W tym przypadku także należy zwrócić uwagę na bardzo atrakcyjne ceny oraz na możliwość uzyskania dofinansowania. Wypożyczany sprzęt jest dowożony przez pracownika Visamed pod wskazany adres, jest tam montowany oraz udzielana jest stosowna instrukcja użytkowania. Sprzęt jest także przez pracownika odbierany w momencie, w którym nie jest on już niezbędny. Warto dodać, że każdy rodzaj sprzętu jest możliwy do wypożyczenia, a tym samym nie chodzi tutaj wyłącznie o łóżka rehabilitacyjne oraz wózki inwalidzkie.

Visamed posiada bardzo wiele pochlebnych opinii rynkowych. Bazuje on na bardzo profesjonalnym, nowoczesnym sprzęcie, który jednocześnie też jest niezawodny. Jednakże również należy wskazać na różne nowości, które tutaj się pojawiają. Visamed to sprzęt niezawodny, a w jego właściwym doborze może klientowi pomóc zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych fizjoterapeutów. Dzięki temu każdy pacjent dokona zakupu lub wypożyczenia takiego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego, jaki jest mu niezbędny, jaki będzie dla niego najbardziej właściwy. Dlatego też mowa jest o jednym z czołowych sklepów medycznych na rynku, jakie funkcjonują.

By: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *