Co słychać na siłowni

Program antywirusowy Norton – siła Twojego bezpieczeństwa

Program antywirusowy Norton – siła Twojego bezpieczeństwa

Współczesne programy antywirusowe to dziś przede wszystkim kompleksowa ochrona w sieci. Zagrożenia i złośliwe oprogramowania czają się wszędzie. Na poczcie e – mail, portalach społecznościowych, czy robiąc zakupy online, a także przelewy bankowe. A wszystko to w żadnej sposób nie zaburzając pracy całego systemu. Od lat niezmiennym zaufaniem cieszy się program antywirusowy Norton. Nic dziwnego, bowiem poprzez swoje aktualizacje zdecydowanie odpowiada dzisiejszym wymaganiom.

Norton Security Deluxe

Warto na początku wspomnieć, że ta wersja Nortona obejmuje aż 5 urządzeń jednocześnie. Jeśli chodzi o wspomniane urządzenia to tu mieszczą się m.in. te z systemem Android, czy IOS i to w ramach jednej subskrypcji. Najważniejsze to jednak całkowita ochrona Twojej tożsamości w przypadku transakcji internetowych. Program ostrzega przed niebezpiecznymi aplikacjami jeszcze przed ich pobraniem. Ważną informacją dla potencjalnego odbiorcy może być 100% Virus. A na czym on polega?

Rozpoczynając subskrypcje automatycznie otrzymujesz dostęp do usług specjalisty ds. programów Norton, który pomoże Ci zadbać o ochronę Twoich urządzeń. W przeciwnym razie otrzymujesz zwrot kosztów. Jeśli chodzi o ochronę przed wirusami to Norton Security Deluxe przede wszystkim chroni przed wirusami typu „spywere”, oraz innymi podobnymi, pochodzącymi z internetu. Co więcej wykorzystuje jedną z największych sieci wywiadowczych, aby szybciej wykryć zagrożenia. Producenci zadbali również o to, aby w razie przypadku otrzymać automatyczną pomoc techniczną. Warto również dodać, że pod względem zabezpieczeń dla klientów indywidualnych program jest jednym z najwyżej ocenianych na rynku.

Ta wersja programu idzie również z duchem czasu, w związku z tym doskonale sprawdza się na smartfonach. Jeszcze łatwiejsze obsługiwanie wszystkich urządzeń mamy za pomocą strony www. Program chroni również bezpieczeństwo Twoich dzieci, gdzie chronią je przed dostępem do szkodliwych treści. W wielu przypadkach wirusy to nie tylko awarie systemu, ale i oprogramowania przez które można stracić najważniejsze dane na dysku. Tego typu program pozwala na automatyczne tworzenie kopii zapasowych.

Z pewnością ułatwia to 25 GB bezpiecznego miejsca w chmurze na dane komputerowe z możliwością zwiększania pojemności zgodnie z potrzebami. Jeśli chodzi o samych użytkowników to program doskonale sprawdza się zarówno do działania domowego, jak i w dużych firmach. Tym bardziej warto z tej opcji skorzystać.

Polecamy: http://norton-360.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *