Co słychać na siłowni

Twoje dane zakazane, czyli program antywirusowy Norton!

Twoje dane zakazane, czyli program antywirusowy Norton!

W dzisiejszych czasach coraz trudniej zachować nam prywatność? Można tak powiedzieć. I nie chodzi tu tylko o popularne selfie, którymi dokumentujemy każdą chwilę naszego życia. Jeśli chodzi o portale społecznościowe to istotne, by tak zakładać nasze konta, aby wszelkiego rodzaju dane nie były dostępne dla osób z zewnątrz. Jeszcze większe zagrożenie jest w przypadku kont bankowych. Tu może nie tylko dojść do wyłudzania danych, ale i kradzieży pieniędzy z konta bankowego. W związku z tym dzisiejsze programy antywirusowe muszą mieć szeroki zakres. Nie tylko mają skutecznie chronić nasze urządzenia przed złośliwymi oprogramowaniami, ale i chronić nasze kroki w internecie. Od lat marką, która cieszy się niezmiennym zaufaniem jest program antywirusowy Norton. My dziś powiemy nieco więcej na temat aplikacji Norton Wi-fi Privacy.

Co daje aplikacja Norton Wi-fi Privacy?

Aplikacja Norton Wifi-privacy zapewnia przede wszystkim kompleksową ochronę Twoich danych, w tym dane rachunków bankowych, czy numery kart kredytowych. W czasie korzystania z publicznych sieci wi-fi na komputerze PC, lub MAC. Ta aplikacja to jednak nie tylko ochrona Twojego komputera, ale i innych urządzeń jak smartfony, czy tablety. Mamy zapewnione bezpieczeństwo przy ochronie i przesyłaniu danych jeśli korzystasz z publicznej sieci wi-fi. W przypadku tej aplikacji korzysta się z zaawansowanego szyfrowania jak w przy bankowości. Ulubione strony internetowe przeglądasz anonimowo, chroniąc swoją prywatność. Mamy możliwość szyfrowania danych w wirtualnej sieci prywatnej. Ta z kolei ani nie monitoruje aktywności użytkownika, ani nie rejestruje jej w dziennikach. Każdy klient otrzymuje 60-cio dniową gwarancje co do zwrotu pieniędzy. Ten program doskonale uchroni Cię przed cybeprzestępcami, co więcej w żadnej sposób nie wpływa na pracę Twoich urządzeń. Możesz korzystać ze swoich ulubionych aplikacji przy każdej sieci, zupełnie jak w domu. Warto dodać, że światowe wsparcie techniczne marki Norton spowodowało, że jest liderem w dziedzinie zabezpieczeń internetowych.

Co to jest VPN?

VPN to skrót Wirtualnej sieci prywatnej. Sieć ta gwarantuje prywatność i anonimowość w ramach publicznego połączenia internetowego. Program Norton Wi-fi privacy szyfruje poufne dane, które są wysyłane, jak i otrzymywane. Wspomniane dane konwertuje do postaci nieczytelnej tak, by były niedostępne dla potencjalnych cyberprzestępców do momentu w którym nie znajdą się w miejscu docelowym.

Polecamy: http://norton-internet-security.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *