Co słychać na siłowni

Pinnacle studio – która wersja najlepsza?

Pinnacle studio – która wersja najlepsza?

Programy graficzne niemal każdego dnia spełniają coraz wyższe standardy. Aktualnie chodzi bowiem nie tylko o to, aby rzeczywistość była piękniejsza i zatrzymać tę jedną, wyjątkową chwilę, ale i mieć możliwość poprawki danej całości – i to w każdej, dowolnej chwili. A jakie standardy faktycznie przedstawiają aktualne programy graficzne? Z pewnością warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej.

Obróbka obrazu to nie wszystko

Najwyższa jakość uzyskanego obrazu – oto czym charakteryzują się współczesne programy graficzne. Dziś program graficzny to nie tylko zatrzymany obraz, ale i wideo, czy dźwięk. A skoro o dźwięku mowa to poszczególne ścieżki można swobodnie rozciągać na całej długości filmu. I tak jak obraz obrobić można w taki sposób, by usunąć wszelkiego rodzaju niepotrzebne elementy, tak ze ścieżek dźwiękowych również można zdjąć tła, które tylko zakłócają obraz całości. Program pinnacle studio jest doskonałym przykładem programu graficznego dzisiejszych czasów. Tym samym postanowiliśmy powiedzieć o nim nieco więcej.

Krótko o pinnacle studio

Pinnacle studio jest programem komputerowym, który służy do domowej obróbki wideo. W przypadku tego programy mamy m.in. funkcje przejść, dodawania napisów, efektów, dźwiękowych, efektów specjalnych, czy komentarzy. Jeśli chodzi o formaty to pinnacle studio obsługuje większość tych najbardziej znanych, w tym format HD. Mamy też możliwość przechwytywania filmów wideo. Łatwość obsługi i polski język – oto dlaczego pinnacle studio stał się tak popularny na naszym rynku.

Program oferuje kilka wersji w tym m.in.

  • Studio 19 Ultimate PL Box
  • Studio 20 PL Box
  • Studio 18 (edycja HD)
  • Studio 18 Plus (edycja HD)
  • Studio 18 Ultimate (edycja 4K)

My zajmiemy się bardziej szczegółową analizą dwóch ostatnich.

Pinnacle studio – najnowsze wersje

W przypadku Studio 19 Ultimate PL Box, a ściślej w przypadku standardowych opcji mamy: prostą edycje nagrań z opcją przeciągnij – upuść, całkowity brak ograniczeń jeśli chodzi o ścieżki z dokładnością co do klatki, możliwość udostępniania filmów np. na smartfonach, obsługa architektury 64-bitowej, czy uzyskiwanie obrazów w formacie 4K ultra HD. A co z dodatkowymi ulepszeniami? Przechwytywanie zawartości ekranu na żywo, import, edycja, , czy eksport filmów 3D – a to nie wszystko. Dodatkowe możliwości to również edycja nagrań z 6 kamer, czy automatyczne równoważenie dźwięków tła i narracji. Podobnie jak w przypadku poprzedniej wersji możemy udostępniać nagrania w siedzi. Studio 20 PL Box to też bezpłatne szkolenia. W przypadku tej wersji programu możemy również personalizować swoje treści pod dane szablony tematyczne. W celu zakupienia najnowszej wersji polecamy udać się na stronę pinnacle-studio.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *