Co słychać na siłowni

Skuteczne diety odchudzające

efektywna dieta odchudzająca

Zastanawiasz się jak szybko schudnąć i uczynić to bez bardzo dużego wysiłku? Oczywiście do tematu należy podejść racjonalnie, albowiem nie ma żadnych cudownych diet, które w ciągu tygodnia uczynią naszą sylwetkę po prostu smukłą, ale są takie które stosowane przez dłuższy czas na pewno przyniosą nam bardzo pozytywne efekty zarówno w wyglądzie jak i zdrowiu oraz samopoczuciu.

Dieta Dukana pomoże Ci schudnąć

Dieta Dukana to dieta białkowa, która pozwoli ci z pomocą odpowiednich faz stosunkowo szybko schudnąć, a jednocześnie wniesie do organizmu wszelkie składniki jakie są mu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Tego typu dieta opiera się przede wszystkim na roślinach strączkowych, warzywach owocach oraz owocowych sokach. W tym okresie sięgamy również po potrawy parowane lub pieczone, które nie są bardzo tłuste. Nie sięgamy również po węglowodany, czyli cukier.

Dieta kopenhaska świetna propozycja dla odchudzających

dieta tego typu polecana jest osobom, którym zależy na szybkiej utracie masy ciała, a jednocześnie uchronienia się od efektu jojo. Podstawą tejże diety jest chude mięso oraz warzywa, ale tylko jeden owoc w ciągu dnia. W czasie stosowania tej diety nie możemy spożywać żadnych ziemniaków, słodyczy czy też chleba oraz makaronu. Istotne są tutaj również równomierne posiłki o ustalonych porach dnia. Kolację powinniśmy jeść najpóźniej o godzinie 18. Warto dużo pić, zwłaszcza wodę niegazowaną. Dozwolone są również gorzka herbata i kawa, wszelkie herbatki ziołowe. Dzięki tej diecie szybko schudniesz.

Polecamy również wpis o efektywnych dietach na odchudzanie.

2 komentarze

  1. Andrzej pisze:

    Nad sylwetką najlepiej pracować w siłowni, gdzie jest nie tylko specjalistyczny, nowoczesny sprzęt, ale tez pracują doświadczeni instruktorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *