Co słychać na siłowni

CorelDraw – grafika nowej rzeczywistości

CorelDraw - grafika nowej rzeczywistości

Zdjęcia w wersji papierowej, a także filmy wideo w postaci VHS już dawno odeszły do przysłowiowego lamusa. Dziś niemal wszystko tworzy się komputerowo. Z pewnością namacalne formy zdjęć i filmów miały zarówno swoje wady, jak i zalety. Z jednej strony najdrobniejsza awaria urządzenia może spowodować, że utracimy wszystkie nasze najważniejsze dane, z drugiej strony natomiast dzięki programom komputerowym nasze zdjęcia, oraz filmy zyskują najwyższą jakość dźwięku i obrazu. A wszystko to przede wszystkim dzięki programom graficznym. Na rynku mamy ich wiele, jednak do tych czołowych zaliczyć można np. program graficzny CorelDraw.

Co warto wiedzieć o programie CorelDraw?

Program graficzny CorelDraw to najwyższa jakość dźwięku i obrazu. W przypadku tego programu możemy sobie pozwolić nie tylko na format HD, ale i 3D. Tu mamy możliwość tworzenia profesjonalnych grafik, jak i animacji. Program doskonale sprawdza się w przypadku zakładania stron www, gdzie np. mamy możliwość podglądu najdrobniejszych szczegółów (np. czcionki) przed ostateczną wersją. Każdy klient może dowolnie korzystać z podanych narzędzi w indywidualny sposób. Niestandardowe rozmiary ikon, kolory pulpitu, czy obramowanie ona to tylko niektóre opcje z jakich możesz korzystać tworząc swój projekt z programem CorelDraw.

Wersja programy Corel Front Manager 2017 daje możliwość swobodnego wyszukiwania i porządkowania czcionek. Narzędzia, oraz materiały pomoże Ci dobrać darmowa aplikacja, dzięki której otrzymasz dodatkowe rozszerzenia, czy pakiety czcionek. Profesjonalne, a jednocześnie spersonalizowane funkcje powodują, że każdy może maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności w kwestii projektowania graficznego. Odpowiednia czcionkę do projektu znajdziesz dzięki opcji wyszukiwania, a także filtrowania.

LiveSketch

Warto też powiedzieć sobie o nowym narzędziu LiveSketch. To innowacyjny rysik z którego możesz skorzystać kiedy tylko najdzie Cię wena twórcza. Co więcej ta opcja umożliwia zaoszczędzenie czasu. Z kolei edycja węzłów (Corel PHOTO-PAINT 2017) ułatwia retuszowanie zdjęć. Warto podkreślić, że projekty tworzone z pomocą programu CorelDraw doskonale sprawdzą się w szeroko pojętym marketingu (strony internetowe, portale społecznościowe, bilboardy itp.). Pakiet CorelDraw Graphics Suite 2017 to inaczej ilość narzędzi służące do precyzyjnego wyszukiwania kolorów tak ważnych w każdym projekcie. Pakiety programu graficznego CorelDraw to inaczej inspirujące pomysłu, które poszerzają Twoja kreatywność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *