Co słychać na siłowni

Podstawowe informacje o programie

Antywirus Panda Internet Security to dobra ochrona i bezpieczeństwo informacja i systemu przed licznymi zagrożeniami sieciowymi, w domu, a także w biurze. Antywirus gwarantuje bezpieczeństwo podczas używania sieci, ochrania wrażliwe informacje użytkowników, głównie podczas korzystania z bankowości internetowej oraz kupowania online. Posiada on opcję Antyspam (zabezpieczającą przed nie pożądaną korespondencją) a także możliwości Nadzoru rodzicielskiego (chroniącą dzieci przed dotarciem do zakazanych stron www, monitorując sposób i czas używania przez nie z Internetu).

Główne funkcje Panda Internet Security

Szybkie skanowanie sytemu

Dzięki najnowszej technologii przetwarzania wielu wątków, przeszukiwanie urządzeń w poszukiwaniu zagrożeń stało się jeszcze szybsze. Skanowanie inicjowane jest jedynie wtedy kiedy,zachodzi taka konieczność oraz w bardzo małym stopniu obciąża komputer.

Tryb gier

Funkcjonowanie programu nie zakłóca normalnego użytkowania komputera. Możesz bez żadnych przerw grać i cieszyć się pełną ochroną antywirusową.

Maksymalna praca komputera

Za sprawą Panda Cloud Security i przechowywaniu całkowitej listy wirusów w chmurze, antywirus nie wpływa na szybkość i działanie komputera.

Możliwość przywrócenia systemu twojego PC

Program umożliwia uruchomienie sprzętu w bezpieczny sposób i wykasowanie zagrożenia także w sytuacjach krytycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *