Co słychać na siłowni

Lepszy sen, więcej energii

witamina B

Nie możemy się oszukiwać, że wszystko jest w porządku, że jesteśmy w stanie wszystko przetrzymać i wszelkie bodźce zewnętrzne nie będą na nas wpływać ujemnie. Nie możemy się oszukiwać, że współczesna rzeczywistość, pędząca w niesamowitym tempie rzeczywistość nie ma negatywnego wpływu na nasz organizm, na nasze zdrowie. Ma wpływ i to często bardzo duży wpływ, ale my w owym pędzie czegoś nie zauważamy. Zanim, więc owa pędząca rzeczywistość i towarzyszący jej stres nas doprowadzą na skraj załamania zdrowotnego, warto sięgnąć po coś, co pozwoli nam ochronić się przed negatywnym wpływem tego, co się dzieje wokoło.

Dobra dieta i suplementacja

Oczywiście jak najbardziej trzeba wskazywać w tym miejscu na konieczność dobrej diety, na konieczność zadbania o sen, o odpowiedni odpoczynek. Jednym z tych elementów, które mogą nam pomóc złagodzić wpływ stresu na nasze życie, zdrowie, na nasze samopoczucie, jest taki minerał jak magnez. Poza tym również nie możemy zapominać o witaminach z grupy B, które w połączeniu z owym magnezem mogą nas w pewnym stopniu uodpornić na stres, a na pewno mogą one spowodować, iż ów stres, iż owo biegnące w szybkim tempie życie nie będzie miało negatywnego wpływu na nasze zdrowie lub przynajmniej ów negatywny wpływ będzie znacznie mniejszy. Magnez oraz witaminy z grupy B to nie żadna magia, ale produkty, ale elementy, które na nasz organizm, na różne jego funkcje mają bardzo pozytywny wpływ. Nie należy tychże elementów traktować, jako czynniki fałszywe, jako produkt marketingowy.

Ważne witaminy

Witaminy z grupy B oraz magnez to bardzo ważne elementy, to bardzo ważne składniki wpływające na ludzkie zdrowie, a ich niedobór wiąże się z bardzo poważnymi konsekwencjami dla naszego zdrowia, a więc nie należy zapominać o prawidłowym dawkowaniu owych elementów. Lepszy sen, codzienność ze znacznie mniejszą dawką stresu, większa odporność na ów stres są elementami, które pozwolą nam po prostu cieszyć się naszą codziennością, pozwolą nam cieszyć się bardzo dobrym stanem naszego zdrowia i naszego samopoczucia.

By: Bartek M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *