Co słychać na siłowni

Banki co jakiś czas zaskakują nas swoją pomysłowością. Ostatnio Bank BGŻ ogłosił „Konto z Podwyżką”, które pozwala na uzyskanie dodatkowych 50 zł, za skorzystanie z banku. Z pewnością kwota kusi wielu klientów, którzy mimo wszystko do końca mogą nie wiedzieć jak to działa.

Już to, że dostaniemy coś za nic sprawia, że bierzemy to bez wahania. Bank nigdy nie da tych pieniędzy nikomu za nic. Sumę, którą da klientowi uzależni od tej, którą bank wpierw dostanie. Kwota zwrotu równa się więc 1% wpływu na rachunek, ale nie będzie przekraczać 50 złotych.

W jaki sposób zarobimy na koncie bankowym? Jeśli zechcemy dostać od banku 50 zł, musimy przelać na swoje konto minimum 5 000 złotych. Nasz 1% premii tyczy się jedynie najwyższego wpływu na rachunek w ciągu miesiąca. Jeśli więc nasza wypłata będzie rozdzielona na części, dostaniemy 1% z 1000 zł.

Warunków korzystania premii jest mnóstwo. Klient musi więc wykonać trzy transakcje bezgotówkowe, korzystając z karty płatniczej do konta. Samo posiadanie konta jest darmowe, ale comiesięczna opłata za kartę debetową w BGŻ to aż 5 zł. Jeśli dostaniemy mniej niż 300 zł, dodatku nie dostaniemy. Jak więc widzimy nie jest to takie łatwe. Zakładając nowe konto z podwyżką musimy szczegółowo czytać regulamin. Zwykle znajduje się na stronie www. Zanim więc wyślemy wniosek, spójrzmy czy na pewno dostaniemy swoje 50 zł od banku.

Na pewno nie każdy może liczyć na taki prezent. Zwróćmy także uwagę na inne szczegóły wybranego konta. Jeśli nie możemy wyszukać informacji na stronce, zapytajmy o to pracownika banku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *