Co słychać na siłowni

Konto Godne Polecenia to dość ciekawa propozycja. Rachunek jest
mało kosztowny i jednocześnie pozwala na szybkie zbieranie punktów payback. Nowoczesne konto pozwala na dodatkowy zysk – dostajemy więcej punktów ( za każde wydane 5 zł otrzymujemy 1 pkt payback). Warunki określone przez bank nie są surowe. Miesięcznie powinniśmy dokonać min 3 transakcje, a kwota operacji kartą musi być wykonana na min 300 zł. Konto Godne Polecenia już długo funkcjonuje w banku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie zapłacimy za działanie konta, za kartę płatniczą oraz brak tu także miesięcznej opłaty za nią.

Ubezpieczenie karty to tylko 2 zł. Dużym plusem jest niski koszt przekazów Express ELIXIR – wykonanie przelewu kosztuje tutaj 3 zł. Zlecenia stałe darmowe. SORBNET to koszt 35 zł, a przelew SEPA 5 zł. Transakcje zagraniczne nie są drogie patrząc na inne banki. Bankomaty należące do banku obsługiwane są za darmo, korzystając z bankomatów Millenium płacimy 1 zł i 5 zł jeśli wpłacimy gotówkę zagranicą. Wypłata w oddziałach to koszt aż 6 zł. Konto w każdej chwili możemy założyć przez internet na stronie banku. Konto przeznaczone dla osób mobilnych.

Doskonale sprawdza się u osób, którym zależy na czasie. W przypadku Banku BZ WBK to jedno z najlepszych kont, które chwalą sobie ludzie. W kilka chwil staniemy się posiadaczami takiego konta. Szybko, bez problemów i jakościowo. Zobaczmy dlaczego warto mieć konto w WZB BK. Zamówmy kartę dla siebie i zacznijmy płacić mniej za swój bank.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *