Co słychać na siłowni

Czy aloes pomaga w odchudzaniu?

Czy aloes może pomóc nam w odchudzaniu? Pijąc sok z aloesu nie tylko wzmacniamy organizm i likwidujemy problemy trawienne, ale również możemy schudnąć. Wszystko dlatego, że aloes przyśpiesz spalanie tkanki tłuszczowej a także znakomicie oczyszcza organizm.

Dlaczego organizm wspomaga odchudzanie?

Aloes ma wiele unikalnych i wszechstronnych właściwości, co sprawia, że wspiera także proces odchudzania. Najlepsze na odchudzanie są sok i nalewka z aloesu, jednak warto pamiętać aby nie stosować ich przez długi czas.

Aloes przyśpiesza przemianę materii i to na każdym poziomie. Poprawia proces trawienia a także sprawia, że lepiej wchłania się w jelitach na komórkowych przemianach energetycznych. Taka intensywna przemiana materii sprawia, że szybciej spalamy kalorie i spalamy ich więcej.

Aloes oczyszcza i przeczyszcza

Zarówno sok jak i nalewka działają przeczyszczająco, co sprawia, że warto zastosować aloes w przypadku zaparć oraz zatruć. Dodatkową zaletą aloesu jest również to, że oczyszcza cały nasz organizm, a tym samym jest w nim o wiele mniejsza ilość toksyn i złogów. Składniki pokarmowe są lepiej przyswajalne, zaś pokarm nie zalega przez długi czas w jelitach. Pamiętać jednak należy, że zbyt długie stosowanie aloesu prowadzi do zaburzeń w funkcjonowaniu jelit, a nawet może stać się przyczyną zaburzeń wchłaniania.

Aloes w trosce o sylwetkę

Jeśli zastosujemy aloes już w ciągu dwóch tygodni zobaczymy zmianę w naszej sylwetce. Aloes sprawia, że szybciej trawimy pokarm, łatwiej spalamy zbędny tłuszcz i cieszymy się smukłym ciałem. Sok z aloesu w tym celu stosujemy 3 razy dziennie przed posiłkami.

By: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *