Co słychać na siłowni

Skuteczna nauka języka angielskiego

nauka angielskiego

Jeśli uczyć się języka angielskiego, to tylko i wyłącznie w sposób skuteczny. Sama nauka szkolna jest zazwyczaj niewystarczająca, aby potem móc mówić o swobodnym porozumiewaniu się w tym języku. Na rynku mamy do czynienia z obecnością wielu szkół językowych. Języki Katowice to podmiot, który specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dzieci oraz młodzieży. Nauka odbywa się tutaj w bardzo dobrych warunkach, poprzez zabawę, poprzez różne inspirujące zajęcia. Poza tym oczywiście mowa jest o pełnym zaangażowaniu, mowa jest o rzetelności, mowa jest także o indywidualnym podejściu do każdego ucznia.

Oferta kierowana do każdego chętnego

Aby móc podjąć naukę języka w tym miejscu, nie trzeba odznaczać się tak naprawdę żadną znajomością słów angielskich. Wstępna weryfikacja każdej osoby następuje bowiem poprzez wstępny test oraz rozmowę z lektorem. Te elementy pozwolą bowiem na zakwalifikowanie danej osoby do określonej grupy uczniów, do określonego poziomu. Oferta jest kierowana do dwóch grup osób. Mowa jest mianowicie o grupie dzieci w wieku od 6 do 12 lat oraz o grupie młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. W tym względzie można także mówić o kilku zasadniczych poziomach językowych. Do poziomów, do których kwalifikuje się dzieci, zalicza się:

– Pre- A1 Starters,

– A1 Movers,

– A2 Flyers,

 Jeśli chodzi o młodzież, to mamy do czynienia z nieco większą ilością możliwych do wyboru poziomów nauczania. Zaliczamy do nich:

– A2 Key for Schools,

– B1 Preliminary for Schools,

– B2 First for Schools,

– C1 Advanced,

– C2 Proficiency,

– IELTS Academic.

Solidność gwarancją skuteczności

Personel owej szkoły to doświadczeni lektorzy, którzy mają nie tylko szeroką wiedzę z różnych dziedzin, ale ponadto odznaczają się odpowiednim podejściem do każdego z uczniów. Bardzo ważne jest na pewno to, że zajęcia są prowadzone w niewielkich grupach, a tym samym istnieje możliwość indywidualnego podejścia do każdego z uczniów. Bardzo ważnym elementem jest na pewno weryfikacja. Tutaj mowa jest nie tylko o końcowym egzaminie, ale o okresowych raportach, które trafiają do poszczególnych uczniów. Dzięki nim można określić swoje postępy lub też ich brak. Jeśli ktoś opuści jakieś zajęcia z przyczyn chorobowych, istnieje możliwość, aby indywidualnie nadrobić zaległości. To niewątpliwie bardzo ważny aspekt.

Angielski to język, który na pewno przydaje się w codzienności, który może przydać się w pracy, na wakacjach jak również w wielu innych sytuacjach. Dlatego też jego skuteczna nauka jest elementem bardzo istotnym.

By: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *