Co słychać na siłowni

Krzesła do pilates

pilates

Sprzęt do pilates nie jest wprawdzie czymś niezbędnym, ale bardzo pomocnym i zwiększającym efektywność tego rodzaju treningu. Mówiąc o tymże sprzęcie, można wyróżnić wiele jego rodzajów. Mowa jest o reformerach, o krzesłach, beczkach, cadillacach, wieżach czy też trapezach. Sprzęt ten jest bardzo zróżnicowany i tym samym pozwala na realizację bardzo wielu różnych celów. Skoro wspomniano o sprzęcie przydatnym przy treningu pilates, to jednocześnie też należy wskazać na to, że ważna jest marka, producent określonego sprzętu.

W tym miejscu w sposób szczególny warto podkreślić rangę i prestiż związany z marką Balanced Body. To szereg urządzeń do treningu pilates, wykonanych z najlepszych i najnowocześniejszych materiałów. Technologie, które są stosowane w ich produkowaniu, zapewniają im stabilność, trwałość, a osobom trenującym zapewniają pełne bezpieczeństwo oraz skuteczność treningu.

Krzesła Balanced Body

Warto jest nieco więcej uwagi poświęcić krzesłom do pilates firmowanym marką Balanced Body. Krzesła są rodzajem sprzętu w sposób szczególny wykorzystywanym w trakcie zajęć pilates. Z jednej strony są to urządzenia kompaktowe. Z drugiej strony należy wskazać na to, że są one bardzo wszechstronne. Tym samym idealne nadają się one do treningu całego ciała, różnych jego elementów. Krzesła do pilatesu są rodzajem urządzeń, które są najbardziej wymagające. Nadają się one zarówno dla sportowców jak i dla osób prowadzących swoją rehabilitację po różnego rodzaju schorzeniach i urazach. Krzesła pilates nie są wymysłem współczesności, ponieważ zostały one zaprojektowane i wykonane przez Josepha Pilatesa. Początkowo to krzesło nosiło nazwę Wunda. Krzesło nadaje się do bardzo wszechstronnego treningu. Projektanci Balanced Body stworzyli krzesła do pilates, które z jednej strony zachowują wszystkie swoje funkcje wedle założeń Josepha Pilatesa, ale jednocześnie też są bardzo nowoczesne i bardzo dobrze się prezentują. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź na https://balanced-body.pl/.

 

W ofercie Balanced Body możemy między innymi znaleźć:

– Exo Chair

– Combo Chair

Każdy z produktów na pewno odznacza się takimi cechami jak:

– wysoka trwałość

– bardzo wysoka estetyka

– bardzo duża funkcjonalność

– bezpieczeństwo

– wszechstronność w wykorzystaniu

Bez wątpienia całkiem słusznie warto jest stawiać właśnie na sprzęt najwyższej jakości, a marka Balanced Body wpisuje się w kanon owej najwyższej półki jakościowej. Poza krzesłami, w zakres sprzętu pilates Balanced Body wchodzi także wiele innych elementów, wiele innych przyrządów ćwiczeniowych.

By: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *