Co słychać na siłowni

We Wrocławiu ulice nie są najlepsze. Kostka brukowa, bardzo historyczna, jest atrakcją tylko dla turystów. Lokalni mieszkańcy jeżdżący po niej często rzadko kiedy są z tego faktu zadowoleni. Wyboje i koleiny to chleb powszedni każdego użytkownika lokalnych dróg.

Te warunki, przede wszystkim zimą, a także duże natężenie ruchu powodują, że stłuczki we Wrocławiu zdarzają się stosunkowo często. Serwisy samochodowe na pewno nie narzekają na brak klientów. Kierowcy jednakże często narzekają na mechaników. Jak poznać prawdziwego fachowca? Po pierwsze liczą się opinie klientów, w drugiej kolejności na staż pracy. Bardzo ważne jest to, aby serwis posiadał szeroką ofertę.Często naprawa samochodu jest kwestią złożoną. Klient ma prawo być niezadowolony w sytuacji, gdy fachowiec zdoła naprawić jego samochód tylko po części.

Firma Somerw L.K. Wabnic poleca swoje usługi w zakresie mechaniki pojazdowej. Oferuje sprzedaż akumulatorów, montaż blokad skrzyni biegów, sprzedaż haków holowniczych, odgrzybianie klimatyzacji, przechowywanie opon, wulkanizację jak również montaż autoalarmów samochodowych.

FHU Basmedia
42-263 Brzeziny Nowe k/Częstochowy
ul. Biała 70
http://www.basmedia.pl/
tel. 790 605 060

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *