Co słychać na siłowni

Najlepsze sposoby na lepszą potencję

Problem erekcji to niezwykle poważna dolegliwość ogromnej ilości mężczyzn. Najbardziej narażeni na problemy z erekcją są ci panowie, którzy prowadzą siedzący tryb życia, noszą obcisłą bieliznę, oraz stosują niewłaściwą dietę. Problem jest wstydliwy, dlatego mało, który udaje się do lekarza, dlatego próbują sobie pomóc różnorodnymi niemedycznymi sposobami. Często mężczyźni stosują Viagrę, jednakże tego typu ucieczka nie zawsze okazuje się skuteczna, zwłaszcza, gdy problem z erekcją jest długotrwały. Jakie sposoby na potencję mogą okazać się skuteczne?

Bicze wodne na problem z erekcją

cialis sklepSeksuolodzy coraz częściej wyrażają przekonanie, że dobrym sposobem na erekcję mogą być bicze wodne. Okazują się one przydatne także wtedy, kiedy cierpimy na obniżony popęd płciowy. Warto zaznaczyć, że bicze wodne wzmacniają w bardzo dużym stopniu nasze wszystkie czynności seksualne, a aby były skuteczne stosować je musimy na podbrzusze. Należy pamiętać także, że natrysk powinien być stosowany naprzemiennie, raz ciepły, raz zimny. Dodatkowo taki, lecz bardzo delikatny natrysk każdy pan może zastosować również na jądra. Nie tylko mężczyźni mogą sięgnąć po ten sposób, albowiem panuje przekonanie, że hydroterapia to także znakomity sposób dla kobiet, które borykają się z obniżonym popędem płciowym.

Akupresura na potencję

Także akupresura pomaga w pozbyciu się trudnego i krępującego problemu erekcji. Zabiegi tego typu polegają na uciskaniu określonych miejsc na stopach. Jeżeli mowa o mężczyznach niezwykle istotne jest naciskanie receptorów na piętach. Aby poprawnie wykonać taki masaż należy zgiąć nogę w kolanie, a następnie uciskać pięty. Tego typu naciskanie należy zacząć od delikatnego dotyku, a następnie nieco zwiększać siłę ucisku. Warto wiedzieć, że aby akupresura była skuteczna, każdą piętę trzeba uciskać około pięciu minut. Tego typu regularne masaże na pewno poprawią i rozwiążą problemy z erekcją. Podwyższą naszą chęć przeżywania intymnych doznań i ogólnie sprawią, że nasze życie seksualne stanie się o wiele lepsze i bardziej fascynujące aniżeli było dotychczas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *