Co słychać na siłowni

Jakość snu i seks

kamagra

Życie seksualne jest jednym z najważniejszych aspektów w naszej codzienności. Wpływa ono na nasze zdrowie, wpływa na samopoczucie, na nasz nastrój. W trakcie seksu wydzielanych jest wiele endorfin, które mają bardzo pozytywny wpływ na codzienność człowieka.

Jednakże można z całym przeświadczeniem powiedzieć, że współcześnie mamy do czynienia z wieloma różnymi czynnikami, które obniżają poziom męskiej i nie tylko męskiej sprawności seksualnej. Do tychże czynników na pewno należy zaliczyć:

– niewłaściwy sposób żywienia,

– stosowanie używek,

– stres, różne napięcia emocjonalne,

– brak aktywności fizycznej,

– brak czasu na odpoczynek, brak snu.

Sen ma znaczenie

Sen ma bardzo duże znaczenie dla poziomu ludzkiego zdrowia. Wpływa na rozwój różnych chorób, na zapobieganie im, wpływa na ludzki nastrój, wpływa także na zdolność percepcji, na zdolność myślenia, koncentracji. O ile bezsenna noc nie jest częstym przypadkiem w codzienności danej osoby, to nie musi dawać widocznych objawów. Jeśli jednak mamy do czynienia z chronicznym brakiem snu, a brakiem czasu przeznaczonego na odpoczynek, to będziemy mieli do czynienia z widocznym obniżeniem zdrowia, zdolności koncentracji. Przede wszystkim nie mając odpowiedniej ilości snu, nie dbając o ten aspekt, chodzimy wciąż przemęczeni, nie jesteśmy sprawni, nie mamy siły na codzienne czynności, a tym bardziej na seks. To jest podstawowy powód do tego, że brak snu oraz odpoczynku jest nie tylko pewnym zagrożeniem dla życia seksualnego, ale także dla zdrowia ogólnego.

Co mówią badania?

Powiązanie sprawności seksualnej oraz jakości snu jest bezpośrednie. Istnieją pewne dowody na to, że brak snu wpływa na poziom libido. Poza tym również brak snu oraz chroniczne zmęczenie powodują, że mamy nieco inne postrzeganie potrzeb seksualnych przeciwnej płci. Jak wykazały przeprowadzone badania, już jedna nieprzespana noc powodują, że mężczyźni postrzegają kobiety na bardziej chętne na seks. Nieco inaczej tę kwestię postrzegają kobiety. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z przespaną nocą, czy też z brakiem snu, kobiety odczytują potrzeby seksualne mężczyzn w taki sam sposób. Jeśli natomiast mężczyźni są wypoczęci w pełni, to postrzegają potrzeby seksualne kobiet w taki sposób, w jaki to naprawdę wygląda.

Kiedy sięgnąć po leki?

W obliczu problemów natury seksualnej, w obliczu obniżonej sprawności seksualnej możemy mówić o pozytywach sięgania po tabletki zwiększające erekcję. Te problemy mogą równocześnie też wynikać z braku odpoczynku, w braku snu. Jeśli jednak sięgamy po któryś z takich leków, to dobrze jest, aby był to lek o dobrej renomie, który jest bezpieczny. Dlatego też poleca się sięgnięcie po Kamagrę, która jest lekiem opartym w swoim składzie na cytrynianie sildenafilu. Lek dostępny bez recepty, na którego temat możemy również przeczytać na stronie internetowej  https://www.finkamagra.com/. Mamy tutaj do czynienia z lekiem, który może wspomóc mężczyznę i poprawić erekcję, aczkolwiek jest to bardzo ważne, aby mimo wszystko zadbać w głównej mierze o właściwą ilość odpoczynku oraz prawidłowy sen.

By: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *