Co słychać na siłowni

Coraz więcej rzeczy staramy się zrobić nie wychodząc z domu. Wiele usług, na przykład bankowych, możemy zlecić zdalnie. Jest to z pewnością oszczędność czasu. Niektórych rzeczy jednak nie warto przenosić do domu. Gra na konsoli zamiast uprawiania sportu to z pewnością kiepski pomysł. Spotkanie na czacie zamiast w kawiarni?

internet w naszym życiu

Także odpada. Film zobaczony na ekranie komputera zamiast w kinie? Dla jednych to wygodne, jednak z wizytą w kinie zawsze wiążą się większe emocje, pozwalające głębiej przeżywać dany obraz lub cieszyć się efektami wizualnymi. Jesteśmy społeczeństwem informatycznym, zaawansowanym technologicznie, nawet jeśli pesymiści lubią mówić inaczej. Nie zapominajmy jednak, że przede wszystkim jesteśmy ludźmi.

Dbajmy o swoje zdrowie, codzienną aktywność fizyczną, a także dobre relacje ze znajomymi. Odwiedzajmy częściej rodzinę zamiast do nich dzwonić czy wysyłać maile. Wygoda wygodą jednak relacje z najbliższymi są bardzo ważne. Docenić będziemy mogli to w pełni dopiero, gdy już będzie za późno.

2 komentarze

  1. graj i zarabiaj pisze:

    Ciesze sie, ze ten temat zostal poruszony. Wydaje mi sie on bardzo wazny. Mysle, ze ten tekst moze byc przyczynkiem do powaznej dyskusji. Czekam na wiecej tego typu tekstow.

  2. Tomek Pilipiuk pisze:

    Jestem Tomek i kilka tygodni temu odnalazłem sposób, by życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Pomnożyłem moje dochody dzięki dzieleniu się plikami z internautami poprzez korzystanie z innowacyjnego programu, którego zasady poznasz na mojej stronie (Sposob zarobku za pomoca aplikacji InstallC z mojego reflinka).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *