Co słychać na siłowni

Alkohol i seks

kamagra

Wielu z nas wydaje się, że alkohol wpływa na większe możliwości seksualne. Owszem, po wypiciu nieco większej ilości alkoholu nasze hamulce przestają działać, wydaje się nam, że możemy zawojować świat i że możemy przenosić przysłowiowe góry, jesteśmy bardziej odważni. To jednakże jest bardzo mylne spostrzeżenie i może być ono bardzo złudne. Tak naprawdę bowiem jeśli mówimy o wpływie alkoholu na możliwości seksualne, to zdecydowanie należy wskazać na negatywny tego wydźwięk.

Alkohol powoduje, że nasza sprawność seksualna zostaje obniżona i dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Możemy mówić o takich skutkach ubocznych jak:

  • obniżenie libido
  • niemożność uzyskania satysfakcjonującego wzwodu
  • niewystarczająca erekcja

Tym samym seks staje się nieudany, a my możemy mieć do czynienia z frustracją, z pogłębiającą się frustracją. Oczywiście nie oznacza to, że w każdym przypadku wypicie większej ilości alkoholu jest związane z negatywnymi skutkami, ale bardzo często ma to miejsce.

Wystrzegać się alkoholu

Jeśli zależy nam na udanym seksie, to zdecydowanie powinniśmy postawić na afrodyzjaki, powinniśmy unikać alkoholu. Być może lampka wina do kolacji nie będzie szkodliwa, ale jeśli mówimy o większej ilości wypitego alkoholu, to będzie on miał negatywny wpływ na nasze możliwości seksualne, na naszą sprawność seksualną.

Nie tylko alkohol

Tak naprawdę będziemy tutaj mówili nie tylko o samym alkoholu, ale równocześnie także o innych używkach, o papierosach, o nadmiernej ilości kofeiny, nie wspominając już o bardziej silnych środkach. Tym samym jeśli mamy problemy z uzyskaniem satysfakcjonującej erekcji, jeśli nasza sprawność seksualna jest obniżona, to powinniśmy zdecydowanie unikać wszelkich używek.

Na co warto postawić?

Skoro nie alkohol, to co? Oczywiście w obliczu pewnych problemów z erekcją, ze wzwodem, z udanym życiem seksualnym powinniśmy działać. Pewnym doraźnym rozwiązaniem są oczywiście afrodyzjaki, aczkolwiek tak naprawdę powinniśmy sięgnąć po coś więcej, powinniśmy sięgnąć po leki, dzięki którym owa sprawność seksualna będzie wyższa i dla nas satysfakcjonująca. Między innymi możemy wskazać na Kamagrę jako na lek o bardzo wysokiej i potwierdzonej skuteczności działania. O jej skuteczności znajdziesz TUTAJ.

Kamagra jest lekiem opartym w swoim działaniu na sildenafilu, na bardzo silnej substancji czynnej. Tym samym mamy tutaj do czynienia z gwarancją pełnej skuteczności działania. Alkohol oraz wszelkiego rodzaju używki mogą na nas, na nasze zdrowie, na naszą sprawność seksualną wpłynąć w bardzo negatywny sposób, możemy mówić o sytuacji, w której możemy poczuć bardzo duże zakłopotanie.

By: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *